Firmamız, 1995 yılında Türkiye'de çit direği, tel örgü üretimi ve uygulamasıyla sektöre ilk adımlarını atmıştır. Bu başlangıç noktasından itibaren kalite ve güvenilirlik prensiplerinden ödün vermeden hizmet anlayışını sürdürerek, sektörde kendine sağlam bir yer edinmiştir. Yıllar içinde sürekli olarak gelişen firmamız, bugün Çağrı Fence markası altında global pazarda kendine sağlam bir yer edinmiş, yeni ve modern yatırımlarıyla müşterilere geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Uluslararası alandaki varlığını güçlendiren şirketimiz, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) belgeli ürünler üreterek kalitesini kanıtlamış ve ihracatta önemli bir aktör olmuştur. Ödüllü markamız, modern ve yenilikçi fikirlerle her alanda hizmet verme konusundaki kararlılığını sürdürerek sektörde öne çıkmaktadır. Gelecekte de müşterilere en kaliteli ürünleri sunma ve sektörde lider konumunu koruma hedefimizle, firmamız başarılarına her geçen gün bir yenisini eklemeye devam edecektir.

Küçük Adımlar , Büyük İşler

25 Yılı Aşkın Tecrübe

 • 1995İlk adımlar

  Türkiye'de çit direği, tel örgü üretimi ve uygulaması ile faaliyetlere başlandı.
 • 2012Yeni ve modern

  Çağrı Fence markasıyla yeni ve modern yatırımlarıyla dünya pazarında
 • 2016Uluslararası

  TSE belgeli ürünler üreterek ülke içi ve uluslararası ihracata ağırlık verildi.
 • 2023Ödüllü marka

  Her alanda modern ve yenilikçi fikirlerle hizmet vermeye devam etmektedir.

Geleceğin Dünyasında Bizde Varız!

Geleceğin dünyasında var olmak için, değişen dünya şartlarına adapte olmak ve inovasyonu sürekli olarak takip etmek gereklidir. Bu bağlamda, CSR Holding olarak, işimizin sürdürülebilirliği için gelecekteki fırsatları yakalamak ve müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına sürekli olarak kendimizi yenilemekteyiz.

Ramazan ÇETİNKAYA

Yönetim Kurulu Başkanı | CEO